Dokari.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
LIVESCORE
Ketsbaia.com
BLOG THERAPY
DOKARI TV
150x600 F1 scuderia
ΧΟΡΗΓΟΙ
XOΡΗΓΟΙ
Πρόσφατα Θέματα
» STRATEGY-BETS(Mporeite Na boithisete?)
«Θα φτύσουμε αίμα για να πάρουμε την πρόκριση!» EmptyΤετ 07 Ιουλ 2010, 23:29 από googlino

» ¶λλη μία ΚΑΛΗ πρόταση
«Θα φτύσουμε αίμα για να πάρουμε την πρόκριση!» EmptyΤρι 08 Ιουν 2010, 00:04 από trilos021

» Παρελθόν ο "Μαραντόνα της Αλβανίας"!!
«Θα φτύσουμε αίμα για να πάρουμε την πρόκριση!» EmptyΤρι 01 Σεπ 2009, 15:57 από apollonara

» Ετοιμη για το μπάμ η Ομόνοια;;
«Θα φτύσουμε αίμα για να πάρουμε την πρόκριση!» EmptyΤετ 20 Μάης 2009, 20:04 από zolos

» Στα κίτρινα ο Σερτζιάο
«Θα φτύσουμε αίμα για να πάρουμε την πρόκριση!» EmptyΤετ 20 Μάης 2009, 19:09 από mikez

» Εξετάζουν και Ζουράφσκι...
«Θα φτύσουμε αίμα για να πάρουμε την πρόκριση!» EmptyΤετ 20 Μάης 2009, 19:07 από mikez

» Βόμβα με Λυμπερόπουλο!
«Θα φτύσουμε αίμα για να πάρουμε την πρόκριση!» EmptyΤετ 20 Μάης 2009, 19:02 από mikez

» Ήρθε η ώρα να το σηκώσει η ΑΕΛ;
«Θα φτύσουμε αίμα για να πάρουμε την πρόκριση!» EmptyΤετ 20 Μάης 2009, 00:42 από zolos

» Στην Ομόνοια «παίζει» και του Δάρλα!
«Θα φτύσουμε αίμα για να πάρουμε την πρόκριση!» EmptyΠαρ 15 Μάης 2009, 11:14 από mikez


«Θα φτύσουμε αίμα για να πάρουμε την πρόκριση!»

Πήγαινε κάτω

«Θα φτύσουμε αίμα για να πάρουμε την πρόκριση!» Empty «Θα φτύσουμε αίμα για να πάρουμε την πρόκριση!»

Δημοσίευση από green Παρ 22 Αυγ 2008, 10:47

«Θα φτύσουμε αίμα για να πάρουμε την πρόκριση!» Det_belluschi1i3

Στο τελευταίο τεστ του Ολυμπιακού, πριν απΆ τη ρεβάνς με την Ανόρθωση, ο Φερνάντο Μπελούτσι έδειξε το πραγματικό του πρόσωπο. Πήρε πολλές πρωτοβουλίες, μοίρασε δύο ασίστ, σκόραρε μία φορά και φώναξε «παρών» για το ματς της χρονιάς! Ο Αργεντινός φαίνεται να ταιριάζει στη θέση πίσω απΆ τον Ντάρκο Κοβάσεβιτς και ο ίδιος το παραδέχεται. Μιλώντας στους δικούς του ανθρώπους, τις τελευταίες ημέρες, δεν έκρυψε το γεγονός ότι πλέον νοιώθει καλά και πανέτοιμος να προσφέρει όσα δεν μπόρεσε, για πολλούς λόγους, στο δεύτερο μισό της περσινής σεζόν. «Δεν το κρύβω ότι στην αρχή ήμουν κάπως ανήσυχος για το γεγονός ότι στα ματς έμπαινα ως αλλαγή. Είχα και τον τραυματισμό που δεν μου επέτρεψε να βγάλω όλη την προετοιμασία. Περίμενα την ευκαιρία νΆ αποδείξω στον κ. Βαλβέρδε ότι μπορεί να βασίζεται σε μένα και όταν μου έδειξε ότι με υπολογίζει για την ενδεκάδα δεν μπορούσα να κάνω τίποτε άλλο από το να του δείξω τι αξίζω. Είμαι αποφασισμένος να κάνω τα πάντα στον επαναληπτικό με την Ανόρθωση. Θα δώσω όλες μου τις δυνάμεις για να πάρουμε την πρόκριση που τη θέλουμε τόσο πολύ και εμείς και ο κόσμος μας, τον οποίο στεναχωρήσουμε στο πρώτο παιχνίδι. Θα μπούμε στο γήπεδο και θα φτύσουμε αίμα για την πρόκριση», έλεγε χαρακτηριστικά ο Μπελούτσι.
Όσον αφορά στην κατάσταση του Αντώνη Νικοπολίδη, ο οποίος είχε ένα μεγάλο αιμάτωμα στα πλευρά απΆ το χτύπημα που δέχθηκε στο πρώτο γκολ της Ανόρθωσης στον αγώνα της Λάρνακας, ο 37χρονος γκολκίπερ περνάει ώρες με τον φυσιοθεραπευτή, Θόδωρο Μπαλίδη, προσπαθώντας να είναι έτοιμος στη ρεβάνς και το ιατρικό τιμ δεν κρύβει την αισιοδοξία του, ότι τελικά θα τα καταφέρει και θα προλάβει το μεγάλο ματς της Τετάρτης.
(Πηγή Πρωταθλητής)
green
green
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1707
Registration date : 05/03/2008

http://www.dokari.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης