Dokari.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
LIVESCORE
Ketsbaia.com
BLOG THERAPY
DOKARI TV
150x600 F1 scuderia
ΧΟΡΗΓΟΙ
XOΡΗΓΟΙ
Πρόσφατα Θέματα
» STRATEGY-BETS(Mporeite Na boithisete?)
Σε αμφισβήτηση η αρχηγία στην Εθνική Αγγλίας EmptyΤετ 07 Ιουλ 2010, 23:29 από googlino

» Άλλη μία ΚΑΛΗ πρόταση
Σε αμφισβήτηση η αρχηγία στην Εθνική Αγγλίας EmptyΤρι 08 Ιουν 2010, 00:04 από trilos021

» Παρελθόν ο "Μαραντόνα της Αλβανίας"!!
Σε αμφισβήτηση η αρχηγία στην Εθνική Αγγλίας EmptyΤρι 01 Σεπ 2009, 15:57 από apollonara

» Ετοιμη για το μπάμ η Ομόνοια;;
Σε αμφισβήτηση η αρχηγία στην Εθνική Αγγλίας EmptyΤετ 20 Μάης 2009, 20:04 από zolos

» Στα κίτρινα ο Σερτζιάο
Σε αμφισβήτηση η αρχηγία στην Εθνική Αγγλίας EmptyΤετ 20 Μάης 2009, 19:09 από mikez

» Εξετάζουν και Ζουράφσκι...
Σε αμφισβήτηση η αρχηγία στην Εθνική Αγγλίας EmptyΤετ 20 Μάης 2009, 19:07 από mikez

» Βόμβα με Λυμπερόπουλο!
Σε αμφισβήτηση η αρχηγία στην Εθνική Αγγλίας EmptyΤετ 20 Μάης 2009, 19:02 από mikez

» Ήρθε η ώρα να το σηκώσει η ΑΕΛ;
Σε αμφισβήτηση η αρχηγία στην Εθνική Αγγλίας EmptyΤετ 20 Μάης 2009, 00:42 από zolos

» Στην Ομόνοια «παίζει» και του Δάρλα!
Σε αμφισβήτηση η αρχηγία στην Εθνική Αγγλίας EmptyΠαρ 15 Μάης 2009, 11:14 από mikez


Σε αμφισβήτηση η αρχηγία στην Εθνική Αγγλίας

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Σε αμφισβήτηση η αρχηγία στην Εθνική Αγγλίας Empty Σε αμφισβήτηση η αρχηγία στην Εθνική Αγγλίας

Δημοσίευση από mikez Πεμ 27 Μαρ 2008, 01:11

Ο Τζον Τέρι, τη στιγμή που τα αγγλικά ΜΜΕ κοχλάζουν, αναρωτιόταν που βρίσκεται το περιβραχιόνιο του αρχηγού. Έψαξε στο ντουλαπάκι του στα αποδυτήρια, έφαγε τον κόσμο μέχρι που είδε τον... Πολυδεύκη της άμυνας της Εθνικής Αγγλίας, Ρίο Φέρντιναντ, να το βγάζει από το δικό του ντουλαπάκι.
–«Έλα, ρε Ρίο, μου έκανες πλάκα;».
–«Όχι, ο κόουτς μου το έδωσε. Εγώ θα είμαι αρχηγός για το παιχνίδι με την Αγγλία».

Μπορεί να μην έγιναν ακριβώς έτσι τα πράγματα, αλλά η πραγματικότητα σε αυτή την περίπτωση είναι αρκετά βαρετή.

Ο Φάμπιο Καπέλο δεν δίστασε να κάνει δηλώσεις στις οποίες κατηγορεί τον Τζον Τέρι για κακή απόδοση.

Ο ποδοσφαιριστής της Τσέλσι ήταν ο ηγέτης, φύσει και θέσει, των «Λιονταριών» επί εποχής ΜακΚλάρεν, αλλά τώρα, με τον Ιταλό, τα κόζια έχουν αλλάξει δραματικά.

«Ένας αρχηγός πρέπει να είναι παράδειγμα για όλους όσον αφορά στην προπόνηση, να παρασύρει τους άλλους στο να προσπαθούν περισσότερο, στο να είναι υπόδειγμα χαρακτήρα, εκτός γηπέδου», τόνισε αφήνοντας εμφανές υπονοούμενο ο Καπέλο και συμπλήρωσε: «Μέχρι τις 20 Αυγούστου δεν θα έχω σταθερό αρχηγό, Ο Τέρι πρέπει να με πείσει ότι αξίζει να είναι».

protathlima.com
mikez
mikez
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2125
Registration date : 03/03/2008

http://www.dokari.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σε αμφισβήτηση η αρχηγία στην Εθνική Αγγλίας Empty Απ: Σε αμφισβήτηση η αρχηγία στην Εθνική Αγγλίας

Δημοσίευση από zolos Πεμ 27 Μαρ 2008, 01:33

εν συνάδελφος σου τζαι ο Τέρρυ αφού..ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ Wink lol!
zolos
zolos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1149
Ηλικία : 38
Τόπος : Patra
Registration date : 04/03/2008

http://zolaras.wordpress.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης