Dokari.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
LIVESCORE
Ketsbaia.com
BLOG THERAPY
DOKARI TV
150x600 F1 scuderia
ΧΟΡΗΓΟΙ
XOΡΗΓΟΙ
Πρόσφατα Θέματα
» STRATEGY-BETS(Mporeite Na boithisete?)
"ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΟΥ ΣΤΟ Δ.Σ. ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ ΣΤΗΝ ΑΝΟΡΘΩΣΗ" EmptyΤετ 07 Ιουλ 2010, 23:29 από googlino

» Άλλη μία ΚΑΛΗ πρόταση
"ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΟΥ ΣΤΟ Δ.Σ. ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ ΣΤΗΝ ΑΝΟΡΘΩΣΗ" EmptyΤρι 08 Ιουν 2010, 00:04 από trilos021

» Παρελθόν ο "Μαραντόνα της Αλβανίας"!!
"ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΟΥ ΣΤΟ Δ.Σ. ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ ΣΤΗΝ ΑΝΟΡΘΩΣΗ" EmptyΤρι 01 Σεπ 2009, 15:57 από apollonara

» Ετοιμη για το μπάμ η Ομόνοια;;
"ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΟΥ ΣΤΟ Δ.Σ. ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ ΣΤΗΝ ΑΝΟΡΘΩΣΗ" EmptyΤετ 20 Μάης 2009, 20:04 από zolos

» Στα κίτρινα ο Σερτζιάο
"ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΟΥ ΣΤΟ Δ.Σ. ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ ΣΤΗΝ ΑΝΟΡΘΩΣΗ" EmptyΤετ 20 Μάης 2009, 19:09 από mikez

» Εξετάζουν και Ζουράφσκι...
"ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΟΥ ΣΤΟ Δ.Σ. ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ ΣΤΗΝ ΑΝΟΡΘΩΣΗ" EmptyΤετ 20 Μάης 2009, 19:07 από mikez

» Βόμβα με Λυμπερόπουλο!
"ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΟΥ ΣΤΟ Δ.Σ. ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ ΣΤΗΝ ΑΝΟΡΘΩΣΗ" EmptyΤετ 20 Μάης 2009, 19:02 από mikez

» Ήρθε η ώρα να το σηκώσει η ΑΕΛ;
"ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΟΥ ΣΤΟ Δ.Σ. ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ ΣΤΗΝ ΑΝΟΡΘΩΣΗ" EmptyΤετ 20 Μάης 2009, 00:42 από zolos

» Στην Ομόνοια «παίζει» και του Δάρλα!
"ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΟΥ ΣΤΟ Δ.Σ. ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ ΣΤΗΝ ΑΝΟΡΘΩΣΗ" EmptyΠαρ 15 Μάης 2009, 11:14 από mikez


"ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΟΥ ΣΤΟ Δ.Σ. ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ ΣΤΗΝ ΑΝΟΡΘΩΣΗ"

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

"ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΟΥ ΣΤΟ Δ.Σ. ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ ΣΤΗΝ ΑΝΟΡΘΩΣΗ" Empty "ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΟΥ ΣΤΟ Δ.Σ. ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ ΣΤΗΝ ΑΝΟΡΘΩΣΗ"

Δημοσίευση από green Παρ 18 Απρ 2008, 12:03

"ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΟΥ ΣΤΟ Δ.Σ. ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ ΣΤΗΝ ΑΝΟΡΘΩΣΗ" Det_Froussos2

Το όνομα του Νίκου Φρούσσου έχει εμπλακεί στη μετεγγραφολογία των τελευταίων ημερών και ο ίδιος ο ποδοσφαιριστής θέλησε με δήλωσή του να ξεκαθαρίσει το τοπίο γύρω από το όνομά του:

"Πέραν του ότι έχω συμβόλαιο με την Ανόρθωση ακόμη ένα χρόνο έχω δώσει το λόγο μου στο Διοικητικό Συμβούλιο οτι θα παραμείνω στην Ανόρθωση για αυτό ότι κι αν γίνεται ή λέγεται δεν με αγγίζει. Από την Ομόνοια δεν είχα πρόταση.

Στο ποδόσφαιρο δεν μετρούν μόνο τα συμβόλαια και τα λεφτά. Είμαι στην Ανόρθωση τέσσερα χρόνια τώρα και έχω συνδεθεί συναισθηματικά με την ομάδα. Πέρασα μεγάλες στιγμές στην Ανόρθωση με τίτλους και διακρίσεις ενώ η Τραπεζούντα με έχει σημαδέψει και ως αθλητή και ως άνθρωπο.

Επιπλέον η αγάπη που μου δείχνει ο κόσμος της Ανόρθωσης δεν εξαργυρώνεται με κανένα συμβόλαιο. Παραμένω λοιπόν στην Ανόρθωση και εδώ θα κλείσω και την ποδοσφαιρική μου καριέρα".

www.anorthosisfc.com
green
green
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1707
Registration date : 05/03/2008

http://www.dokari.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

"ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΟΥ ΣΤΟ Δ.Σ. ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ ΣΤΗΝ ΑΝΟΡΘΩΣΗ" Empty Απ: "ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΟΥ ΣΤΟ Δ.Σ. ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ ΣΤΗΝ ΑΝΟΡΘΩΣΗ"

Δημοσίευση από mikez Παρ 18 Απρ 2008, 12:40

Ήταν μεγάλη ραδιο-αρβύλα για Φρούσσο και Ομόνοια... Twisted Evil
mikez
mikez
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2125
Registration date : 03/03/2008

http://www.dokari.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

"ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΟΥ ΣΤΟ Δ.Σ. ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ ΣΤΗΝ ΑΝΟΡΘΩΣΗ" Empty Απ: "ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΟΥ ΣΤΟ Δ.Σ. ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ ΣΤΗΝ ΑΝΟΡΘΩΣΗ"

Δημοσίευση από green Παρ 18 Απρ 2008, 12:43

μεγάλες πουνιές από ραδιοφωνικούς κύκλους...
green
green
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1707
Registration date : 05/03/2008

http://www.dokari.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

"ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΟΥ ΣΤΟ Δ.Σ. ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ ΣΤΗΝ ΑΝΟΡΘΩΣΗ" Empty Απ: "ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΜΟΥ ΣΤΟ Δ.Σ. ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ ΣΤΗΝ ΑΝΟΡΘΩΣΗ"

Δημοσίευση από mikez Παρ 18 Απρ 2008, 12:47

Εν κανένας Πόλυς που το εδιάρευσεν Laughing
mikez
mikez
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 2125
Registration date : 03/03/2008

http://www.dokari.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης