Dokari.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
LIVESCORE
Ketsbaia.com
BLOG THERAPY
DOKARI TV
150x600 F1 scuderia
ΧΟΡΗΓΟΙ
XOΡΗΓΟΙ
Πρόσφατα Θέματα
» STRATEGY-BETS(Mporeite Na boithisete?)
AΡΗΣ: Ανανέωσε ο Κόκε, μένει κι ο Γκαρσία EmptyΤετ 07 Ιουλ 2010, 23:29 από googlino

» Άλλη μία ΚΑΛΗ πρόταση
AΡΗΣ: Ανανέωσε ο Κόκε, μένει κι ο Γκαρσία EmptyΤρι 08 Ιουν 2010, 00:04 από trilos021

» Παρελθόν ο "Μαραντόνα της Αλβανίας"!!
AΡΗΣ: Ανανέωσε ο Κόκε, μένει κι ο Γκαρσία EmptyΤρι 01 Σεπ 2009, 15:57 από apollonara

» Ετοιμη για το μπάμ η Ομόνοια;;
AΡΗΣ: Ανανέωσε ο Κόκε, μένει κι ο Γκαρσία EmptyΤετ 20 Μάης 2009, 20:04 από zolos

» Στα κίτρινα ο Σερτζιάο
AΡΗΣ: Ανανέωσε ο Κόκε, μένει κι ο Γκαρσία EmptyΤετ 20 Μάης 2009, 19:09 από mikez

» Εξετάζουν και Ζουράφσκι...
AΡΗΣ: Ανανέωσε ο Κόκε, μένει κι ο Γκαρσία EmptyΤετ 20 Μάης 2009, 19:07 από mikez

» Βόμβα με Λυμπερόπουλο!
AΡΗΣ: Ανανέωσε ο Κόκε, μένει κι ο Γκαρσία EmptyΤετ 20 Μάης 2009, 19:02 από mikez

» Ήρθε η ώρα να το σηκώσει η ΑΕΛ;
AΡΗΣ: Ανανέωσε ο Κόκε, μένει κι ο Γκαρσία EmptyΤετ 20 Μάης 2009, 00:42 από zolos

» Στην Ομόνοια «παίζει» και του Δάρλα!
AΡΗΣ: Ανανέωσε ο Κόκε, μένει κι ο Γκαρσία EmptyΠαρ 15 Μάης 2009, 11:14 από mikez


AΡΗΣ: Ανανέωσε ο Κόκε, μένει κι ο Γκαρσία

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

AΡΗΣ: Ανανέωσε ο Κόκε, μένει κι ο Γκαρσία Empty AΡΗΣ: Ανανέωσε ο Κόκε, μένει κι ο Γκαρσία

Δημοσίευση από green Τρι 20 Μάης 2008, 16:27

AΡΗΣ: Ανανέωσε ο Κόκε, μένει κι ο Γκαρσία Garsia_200508_m

Συμβόλαιο συνεργασίας μέχρι το 2013 υπέγραψε ο Σέρχιο Κόκε με τον Αρη. Ο Ισπανός επιθετικός θα παραμείνει στη Θεσσαλονίκη για ακόμα πέντε χρόνια, όντας ικανοποιημένος από την ατμόσφαιρα στον σύλλογο και την αγάπη την οποία του τρέφει ο κόσμος.

Ο Κόκε υπέγραψε το νέο του συμβόλαιο το μεσημέρι της Τρίτης (20/5), λίγο πριν αναχωρήσει για τη Μάλαγα για διακοπές και στη συνέχεια μίλησε στην επίσημη ιστοσελίδα του συλλόγου, όπου τόνισε: "Νομίζω ότι με αυτήν την κίνησή μου δείχνω ότι ο Αρης είναι η ομάδα της καρδιάς μου, αυτή που θα τελειώσω την καριέρα μου. Δεν σκεφτόμουν καμία άλλη ομάδα, αντίθετα έχω πίστη για το τι μπορούμε να πετύχουμε στον Αρη. Πιστεύω ότι και ο κόσμος του συλλόγου θα είναι εξίσου ικανοποιημένος με μένα για την επέκταση του συμβολαίου μου".

"Με πείσμωσε ακόμη περισσότερο η πρόσφατη απώλεια του κυπέλλου. Μάθαμε από αυτήν την ήττα και ξεκινάμε την προσπάθεια για να οδηγήσουμε την ομάδα σε διακρίσεις. Ο κόσμος του Αρη ήταν συγκλονιστικός στον τελικό. Ολοι οι παίκτες κλαίγαμε βλέποντας τους φιλάθλους στις εξέδρες. Το νέο συμβόλαιο είναι αυτό που ήθελα. Πλέον φεύγω ήσυχος για διακοπές και θα γυρίσω δυνατός για την προετοιμασία".

Μένει κι ο Γκαρσία

Κάτοικος Θεσσαλονίκης θα παραμείνει ο Νάτσο Γκαρσία, ο οποίος συμφώνησε με τον Αρη ώστε να ανανεώσει το συμβόλαιο συνεργασίας του με την "κίτρινη" ΠΑΕ. Η φημολογία που ήθελε τον Βολιβιανό μέσο να αποχωρεί το καλοκαίρι από την ομάδα είχε καταστήσει το θέμα του συμβολαίου του σε σίριαλ, το οποίο, όμως, φαίνεται να έχει αίσιο τέλος για την ομάδα.

Ο 27χρονος ποδοσφαιριστής δεν έχει υπογράψει ακόμα το συμβόλαιό του που θα έχει διάρκεια μέχρι το 2013, ωστόσο αυτό θα γίνει σε μερικές μέρες, όταν επιστρέψει από τις υποχρεώσεις που έχει με την εθνική ομάδα της πατρίδας του, όπου συμμετέχει στο βασικό στάδιο της προετοιμασίας.

Αμέσως μετά την επίτευξη της συμφωνίας, ο Γκαρσία έκανε δηλώσεις στην επίσημη ιστοσελίδα της ομάδας, υπογραμμίζοντας: "Φεύγω ευτυχισμένος με αυτήν την εξέλιξη. Ηρθα στον Αρη σε δύσκολες εποχές και από τότε η ομάδα έχει κάνει τεράστια βήματα προόδου. Τα επόμενα χρόνια θα γίνουν πολλά περισσότερα και φυσικά ήθελα να ήμουν κι εγώ μέλος αυτής της ομάδας. Είμαι στενοχωρημένος για την απώλεια του κυπέλλου, αλλά σύντομα θα εκπληρώσουμε όλα τα όνειρά μας. Ευχαριστώ τη διοίκηση για την εμπιστοσύνη της στο πρόσωπό μου".

contra.gr
green
green
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1707
Registration date : 05/03/2008

http://www.dokari.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

AΡΗΣ: Ανανέωσε ο Κόκε, μένει κι ο Γκαρσία Empty Απ: AΡΗΣ: Ανανέωσε ο Κόκε, μένει κι ο Γκαρσία

Δημοσίευση από zolos Τρι 20 Μάης 2008, 16:31

νομίζω οι 2 καλύτεροι παίκτες του Άρη μαζί με τον Ρονάλντο Γκιάρο
zolos
zolos
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 1149
Ηλικία : 38
Τόπος : Patra
Registration date : 04/03/2008

http://zolaras.wordpress.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης