Dokari.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
LIVESCORE
Ketsbaia.com
BLOG THERAPY
DOKARI TV
150x600 F1 scuderia
ΧΟΡΗΓΟΙ
XOΡΗΓΟΙ
Πρόσφατα Θέματα
» STRATEGY-BETS(Mporeite Na boithisete?)
Tο απόλυτο μηδέν! EmptyΤετ 07 Ιουλ 2010, 23:29 από googlino

» Άλλη μία ΚΑΛΗ πρόταση
Tο απόλυτο μηδέν! EmptyΤρι 08 Ιουν 2010, 00:04 από trilos021

» Παρελθόν ο "Μαραντόνα της Αλβανίας"!!
Tο απόλυτο μηδέν! EmptyΤρι 01 Σεπ 2009, 15:57 από apollonara

» Ετοιμη για το μπάμ η Ομόνοια;;
Tο απόλυτο μηδέν! EmptyΤετ 20 Μάης 2009, 20:04 από zolos

» Στα κίτρινα ο Σερτζιάο
Tο απόλυτο μηδέν! EmptyΤετ 20 Μάης 2009, 19:09 από mikez

» Εξετάζουν και Ζουράφσκι...
Tο απόλυτο μηδέν! EmptyΤετ 20 Μάης 2009, 19:07 από mikez

» Βόμβα με Λυμπερόπουλο!
Tο απόλυτο μηδέν! EmptyΤετ 20 Μάης 2009, 19:02 από mikez

» Ήρθε η ώρα να το σηκώσει η ΑΕΛ;
Tο απόλυτο μηδέν! EmptyΤετ 20 Μάης 2009, 00:42 από zolos

» Στην Ομόνοια «παίζει» και του Δάρλα!
Tο απόλυτο μηδέν! EmptyΠαρ 15 Μάης 2009, 11:14 από mikez


Tο απόλυτο μηδέν!

Πήγαινε κάτω

Tο απόλυτο μηδέν! Empty Tο απόλυτο μηδέν!

Δημοσίευση από Tsouflidis Σαβ 17 Μάης 2008, 02:02

Tο απόλυτο μηδέν! Gen


Απογοήτευση ήταν το μοναδικό συναίσθημα μου μετά το τέλος της Γενικής Συνέλευσης.




Τα συμπεράσματά μου νομίζω είναι τα ίδια με κάθε αγνού ανεξάρτητου Παοκτσή.


Αντί να ασχοληθούμε με το μεγάλο σοβαρό πρόβλημα και να βρούμε μία άμεση λύση για το πρόβλημα της ΚΑΕ ΠΑΟΚ έγιναν απαράδεκτα πράγματα εκεί μέσα, αρκετά περίεργα και θα μπορούσα να τα χαρακτηρίσω αστεία.



Ξεκινάμε:

Ο ΛΑΟΣ του ΠΑΟΚ χωρισμένος μέσα στον ΑΣ σε παρατάξεις και διχασμένος .

Η Λαϊκή βάση να κατηγορεί τον Χρυσό Δικέφαλο και το αντίθετο για τα προγράμματά τους τα οποία τα έχουμε ακούσει δεκάδες φορές και δεν ήταν της παρούσης και δεν ήταν προτεινόμενες λύσεις για τις άμεσες ανάγκες της ΚΑΕ ΠΑΟΚ .

Ο υποψήφιος επενδυτής κ. Ζήτρος εμφανίστηκε μπροστά στον λαό του ΠΑΟΚ χωρίς όμως να δώσει ούτε μία λεπτομέρεια για τυχόν πλάνο του και τα μόνα που είπε ήταν τα... συνταρακτικά και περίεργα: « Δεν μπορώ να βγάλω από την τσέπη μου 2,5 εκατομμύρια ευρώ και να καλύψω τα χρέη. Μπορώ να βάλω κάποιο ποσό και να δούμε μετά τι μπορούμε να κάνουμε. Δεν ασχολούμαι με τον αθλητισμό (στην ερώτηση αν είναι παοκτσής...). Δεν είμαι έτοιμος να σας παρουσιάσω κάποιο πλάνο. Έχουμε λεφτά το πρόβλημα δεν είναι μόνο αυτό. Δεν μπορώ να σας παρουσιάσω αυτήν την στιγμή εγγυήσεις». Με λίγα λόγια: «Γεια σας είμαι ο απαράδεκτος θέλω να αγοράσω την ΚΑΕ, αυτά...»



Στην συνέχεια αντί να γίνουν ερωτήσεις στον υποψήφιο επενδυτή τα «κεφάλια» της Λαϊκής Βασης και του Χρυσού δικεφάλου έπαιρναν τον λόγο και καλά για ερωτήσεις καi πάλι έβγαzαν λόγο για τα καλά προγράμματά τους και φτάσαμε στο σημείo αντί να γίνει καμία ερώτηση σοβαρή προς τον Ζήτρο να ενημερώνεται ο τελευταίος για το πρότυπο της... Οσασούνα!



Ο Κατσαρής παρακαλούσε να ψηφίσουν τα μέλη να γίνει μία επιτροπή η οποία θα αποτελείται από την Λαϊκή τον Χρυσό Δικέφαλο τον ίδιο και κάποιους συνδέσμους ( λες και οι ανεξάρτητοι παοκτσήδες μέλη του ΑΣ ΠΑΟΚ δεν είναι παοκτσήδες) η οποία θα μιλούσε τις επόμενες ημέρες με τον Ζήτρο και τις προθέσεις του.

Τελικά αυτό δεν πέρασε εξαιτίας κάποιων φωνών ανεξάρτητων μελών (ανένταχτων) που δεν βάζουν τον εαυτό τους μπροστά από τον ΠΑΟΚ και δεν θέλουν να συγκαταλέγονται σε παρατάξεις. Έτσι πιεσμένος από αυτόν τον... μίνι ξεσηκωμό ο Κατσαρής έδωσε ραντεβού για νέα Γενική Συνέλευση στις 28 Μαίου όπου θα περιμένουμε τον κύριο Ζήτρο να παρουσιάσει το πλάνο του (Wink για την ΚΑΕ ΠΑΟΚ.

Κύριε Ζήτρο τόσο καιρό ενδιαφέρεστε για τον ΠΑΟΚ, δεν θέλαμε να μας πείτε το πλάνο σας, ούτε καν το μπάτζετ που προτίθεστε να βάλετε για την νέα σεζόν (!) αλλά έστω κάτι να πείσετε για τις προθέσεις σας... κάτι...

Όσο για τον Γαλατσόπουλο, ούτε αυτός είπε τίποτα σημαντικό. Ο Παντελούδης βγήκε μέλι.. ο Κατσαρής δήλωσε ότι δεν παραιτείται, ο Χρυσός ακόμα πλακώνεται με την Λαϊκή και εμείς ζήσαμε καλά και αυτοί καλύτερα!

Ενα τεράστιο μηδενικό

Καμία πληροφόρηση στα μέλη, καμία πρόταση, κανένα θέμα προς ψήφιση.

Ο Γολγοθάς συνεχίζεται.
Tsouflidis
Tsouflidis
Δ` ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 259
Registration date : 28/03/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης